Być może niektóre „prawdziwe” talerze byłyby świetną inwestycją, więc nie muszę hańczyć bloga (i mojego lunchu) papierem. A może te papierowe talerze są inwestycją w skórę w moich rękach, która jest super sucha od wczorajszych eskapad czyszczących.

Świetny wegetariański posiłek to świetna inwestycja w twoje zdrowie. Dodano bonus, jeśli jest to noc randki – jest to również inwestycja w Twoim połączeniu!
Moje najnowsze filmy

Test przeciwciał Covid 19
Wziąłem Atletico Madrid Koszulka test przeciwciał Covid19. Oto dokładnie, jak poszło, a także wyniki!

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Następnie
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Relacja na żywo
00:00
08:21
05:19

Muszę jeść w wegańskiej restauracji na zajęcia żywieniowe. Najwyraźniej mój profesor nie rozpoznajemy online w Południowej Kalifornii, gdzie wegetarianie są 2 za dolara (zdobądź to? W każdym razie to zadanie jest bardzo proste, więc jestem podekscytowany, pomimo prawdy, że to nic nowego.

W każdym razie, Ben, a także miałem wiele możliwości wyboru, a także zdecydowałem na koło życia. Jest to wegańska restauracja w Irvine, do której byliśmy wcześniej.

Zaczęliśmy od gorącej herbaty…

i zupa „upuść jaja”. Jajko w tej okoliczności zostało pokruszone tofu. To było dobre, ciepłe i pocieszające.

Sałatki są moje preferowane latem/wiosną, jednak zupy kończą mnie zimą/jesienią.

Dla moich przystawek zamówiłem drobi nerkowca, a także dodałem brokuły dla niektórych zieleni. Spodziewałem się, że będzie trochę słodszy, a także nie był wystarczający – temperaturę lub przyprawę.

Ben dostał pad thai z „krewetkami”, a także tofu. Krewetki tofu również wyglądały wyjątkowo autentycznie! Dziwny. Próbowałem jednego tak dobrze, że chociaż nie mieli dokładnie dokładnej konsystencji krewetek Brainy Bit, nadal nie podobała mi się tekstura. Zaczynam wierzyć, że jestem „osobą teksturową”, jeśli chodzi o jedzenie. Nigdy wcześniej w to nie wierzyłem.

Lubię, gdy restauracje mają brązowy ryż! Miłość. Dwa rodzaje ryżu to świetna inwestycja dla każdego rodzaju sprzedaży ryżu.

Wskazanie w oknie restauracji pozwala zrozumieć głośno, a także dumne, jakie to rodzaj lokalizacji…

Kilka drzwi w dół od Wheel of Life to kawiarnia Mochi. Czy miałeś wcześniej Mochi? To kula lodów owinięta opakowaniem na ciasto ryżowe. Zasadniczo gryzisz kula lodów jak ciasto! Super niesamowite doświadczenie, jeśli nigdy tego nie próbowałeś.

Ben dostał ekologiczną herbatę Mochi, a także miałem odrobinę ugryzienia.

Kiedy dostaliśmy dom, mieliśmy nieskryptowaną sesję zdjęciową z naszym drzewem.

Fałszywe drzewo to świetna inwestycja, ponieważ te autentyczne kosztują $$$!

Grzeźnik najprawdopodobniej byłby również świetną inwestycją, ponieważ nie jest tak wygodne, aby mieć kurtkę w domu…

Aparat z timerem to świetna inwestycja, dzięki czemu możesz robić zdjęcia z przyjacielem, nawet gdy nikt inny nie ma w pobliżu

Wczoraj Ben, a także Matt zniknęli na chwilę, a także wrócił z pudełkiem cukierków See. Nie sądzę, aby zakup tego było w najlepszej oprocentowaniu moich dżinsów, jednak jest to świetna inwestycja w moje kubki smakowe?

Lubię widzieć cukierki! Leeds United Koszulka Candy jest niesamowity, jednak jest to dla mnie również nostalgia, ponieważ moja mama dostała pudełko na wakacje, kiedy byłem dzieckiem.

Zapewnilibyśmy je również jako prezenty! Zawsze orzechy, a także pudełko do żucia-że osoba jest dee-lish. Ben przyniósł dom ciemnej czekolady, a także muszę stwierdzić, że jest tam tuż!

Powodem, dla którego uwielbiam widzę, jest w szczególności ta uczta. Za każdym razem, gdy widzę pudełko cukierków See, skanuję pudełko, aby sprawdzić, czy mój preferowany jest nadal tam – nugat z ciemnej czekolady, a także prostokąt migdałowy błogości.

Istnieją dwa inne, Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka które wyglądają wyjątkowo podobnie, więc musisz być ostrożny, kiedy go wybierzesz. Jest nieco większy niż inne, a także czekolada składa się na niewielkim kawałku na górze.

ZWYCIĘSTWO! Kiedy ugryzłem się w preferowane, byłem bardzo dumny, że poprawnie wybrałem!

Ostatecznie najlepsza inwestycja jest w tobie. Przynajmniej według mojej tony ciasteczka pieniężnego.

Naprawdę naprawdę musiałem to sprawdzić dziś wieczorem, ponieważ ciągle zgaduję. Nie zarabiam teraz tak dobrze, jak i szukam zadania bez powodzenia. Zakładam, że wymagam skupienia się na inwestycjach, które teraz w sobie dokonuję

Okej, idę się przytulić z Candy See, mam na myśli Ben…

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

SzpilkaDzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

PB oraz przekąska czekoladowa jogurtowa dla jednego przepisu

PB oraz przekąska czekoladowa jogurtowa dla jednego przepisu

Przepis na jogurt czekoladowy PB. Traktuj jedno z masłem orzechowym, a także czekoladą – zdrową przekąskę pełną białka, a także Healt

3 komponent zupa z czarnej fasoli z serem Cotija

3 komponent zupa z czarnej fasoli z serem Cotija

Prosty przepis na zupę z czarnej fasoli. 3 składową zupę z czarnej fasoli z fasoli w puszkach, słoik salsy, a także oryginalne kalifornijskie sery mleczne

Powody, dla których ludzie biegają vs. powody, dla których biegam

Powody, dla których ludzie biegają vs. powody, dla których biegam

Zabawne memy z biegiem, dlaczego ludzie biegają. Uruchom aktualizację szkolenia Disneya. Prowadzenie przypomnień o sąsiedztwie i

Zamrażanie jaj—-w domu, zastrzyki w domu

Zamrażanie jaj—-w domu, zastrzyki w domu

Zamrażam jajka. Dokładnie jak robię zastrzyki wideo do leczenia płodności. Zamrażanie jaj w domu

Przepis Hummus Zaokrąglenie na najlepsze koncepcje Narodowy Dzień Hummusa

Przepis Hummus Zaokrąglenie na najlepsze koncepcje Narodowy Dzień Hummusa

Witam! To Narodowy Dzień Hummusa! Hummus jest nadal jednym z moich 5 najlepszych preferowanych produktów spożywczych [punkty bonusowe, jeśli rozumiesz wszystkie 4 O.

Prosty przepis na pudding z Chia Chia-3

Prosty przepis na pudding z Chia Chia-3

Prosty przepis na budyń Choc Chia 3. Szybki budyń czekoladowy z nasionami chia, a także mlekiem czekoladowym. białko PAC

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *