Witam !! W ten weekend miałem wielkie wydarzenie !! Chrzest mojej siostrzenicy, a także jej wróżka! Jednak najpierw pobiegłem tak dobrze, jak jadłem. Jest gorące. Czy ktoś inny naprawdę ma trudności?

Wczoraj po biegu udałem się do domu mojej rodziny. Następnie udaliśmy się do kościoła w celu chrztu. Jestem bardzo zaszczycony, jak i szczęśliwy, a także przyjemność, że jestem jednym z jej ojców chrzestnych. Podoba mi się ten dzieciak.
Moje najnowsze filmy

Zanim byliśmy przeglądem nieznajomych
Zanim byliśmy nieznajomi przez recenzję książki Renee Carlino.
Szybkie myśli, a także sugestie dotyczące książek audio. Historia, narrator, ocena, a także wiele więcej w serii A Great Listen.

Więcej filmów

0 Watford FC Koszulka sekund 9 minut, 42 sekundy

Następnie
MARATON Trening Day 1
03:12

Relacja na żywo
00:00
08:21
09:42

Wczoraj było wyjątkowo gorąco, a także była naprawdę świetnym sportem w swojej sukience.

Po usługach poszliśmy do meksykańskiej restauracji na jedzenie, Olympique Marseille Koszulka a także napoje dla dorosłych. Spędziłem z nią, a także spacerowaliśmy po ACF Fiorentina Koszulka miejscu, a także wyszliśmy na zewnątrz, a także rozmawiałem o płatkach.

Brak zdjęć z jedzeniem, odkąd byłem zajęty. Rozumiesz dokładnie, jak to idzie. Jednak napój dnia był Micheladas. Nie jestem fanem, ponieważ nie lubię piwa ani krwawego Marysa, ale czy kiedykolwiek je miałeś?

Pytanie: Jaka była najlepsza część twojego weekendu?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *