Witam! Jak się masz?

Wszyscy jestem złapani na spanie po moim zabawnym weekendzie w Las Vegas, ale wygląda na to, że inne Vegas wciąż pracują nad 23 godzinami zamkniętej oka…
Moje najbardziej aktualne filmy

Mam test Covid-19
Uzyskanie testu koronawirusa – jak to działa, jak to jest, moje doświadczenie i więcej. Dostałem standardowy test i Ben dostał szybki test Covid-19.

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 16 sekund

Następnie
Jak wykonać trening dolnej części ciała dla biegaczy a
03:09

Na żywo
00:00
08:21
05:16

Wczoraj rano włożyłem buty i robiłem trochę spacerując po moim małym mieszkaniu, robiąc kawę, krzycząc na mojego kota, sprawdzając e -mail…

Potem zdałem sobie sprawę, że w jakiś sposób śledziłem suszone brudne kępy z butów na całym świecie !!! #Fail, więc spędziłem sporo czasu wczoraj, sprzątając. (Uwaga: moja walizka z Vegas wciąż tam jest wyrzucona.

Nie martw się, nie byłem zbyt ambitny – ten stos poczty wciąż jest chłodny.

Teraz nadszedł czas na stos na milach !!

Stos na mile środy zamelduj się

Staramy się skupić się na przeprowadzce w tym miesiącu! Święto Dziękczynienia i cała pyszna dobroć, która towarzyszy, że jest tuż za rogiem. Zróbmy to!!

W tym tygodniu rozdaję 5 par butów do biegania Mizuno! Za chwilę podzielę się pomysłami na znalezienie idealnych mizunosów – więc wstrzymam się, ogłaszając o wiele więcej zwycięzców, aż do tego. Nie chcę, żebyś wybierał niewłaściwy but, biorąc pod uwagę, że rzuty do biegania są niezwykle ważne !!

Przypomnienie: Wiem, że jest zimno. Wiem, że wcześniej robi się ciemno. Wiem, że to pracowita pora roku… ale osiągnąłeś cel. Zarejestrowałeś się, aby rzucić sobie wyzwanie i nakładać mile w tym miesiącu. zostać przy tym!!!

Nie zapomnij zidentyfikować #Pileonthemiles na Instagramie i Twitterze za pomocą swoich aktualizacji, abyśmy mogli się zmotywować !!

TAK TRZYMAJ!

Pytanie: Jaki jest Twój trening dzisiaj?

Jak idzie twój tydzień i jak się masz z motywacją?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *