Twitter to ciekawe narzędzie. Obecnie jest jedna z najlepszych sieci społecznościowych, jeśli chodzi o szybkość, a także dostępność informacji. Wykorzystałem go przez kilka miesięcy, a także jestem zdumiony informacjami oferowanymi na Twitterze oprócz dokładnie, jak proste jest to interakcję, a także do szerokiej publiczności.

Programu z tak dużą ilością informacji oferowanych na Twitterze Jest teraz możliwe, aby przeanalizować, co ludzie komponują, jak również, gdyby istnieją jakieś rodzaje wzorów w danych.

Niektóre rozwiązania internetowe są oferowane do analizy kanałów Twittera. Trendistyczny jest wybitnym wyborem.

Zacząłem od prostej analizy bólu, a także stres, aby sprawdzić, czy jest jakiś typ wzoru. W ciągu ostatnich 180 dni wydaje się niewiele wahań, a także stałą rekomendację do tych słów.

Dokładnie taki sam tutaj z wagą, jak i siłą.

Ciekawa, analizując zmęczony frazę kluczową, wydaje się, że ludzie wyrażają głównie zmęczenie rano, a nie popołudnie / wieczorem po długim dniu w pracy.

Wydaje się więc, że możemy teraz przeanalizować nawyki ludzi studiujących ich tweety. Mam kilka koncepcji aplikacji z sportowcami. Będzie opublikować po pewnej pracy wzdłużnej.

Udostępnij to:
LinkedIn.
Świergot
Pinterest
Whatsapp.
E-mail
Wydrukować
Facebook
Tumblr.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Monitorowanie obciążenia treningowego: Suma wszystkich partiiTecemberber 22, 2010In “Analiza danych”
Aplikacja iPhone’a do testowania wytrzymałości, a także szkolenia 21, 2010 w “przyspieszenie”
Pomóż mi … moje “gligce” nie strzela … 28 maja 2008 r “Fizjoterapia”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *