pozbawienie się żywności, w której zachwycasz się, nie jest produktywne w stosunku do twoich wysiłków związanych z utratą tłuszczu na dłuższą metę. Jeśli chcesz stracić tłuszcz na stałe, a także zdrowo bez szaleństwa z pragnieniem lub walcząc z Reprezentacja Maroka w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Bingesem, oto, co powinieneś zrobić… znajdź praktyczną metodę pracy nawet o wielu „grzesznych” uprzywilejowanych pokarmach w diecie, jednak zrób to W wysokości, a także częstotliwości, która nie przywraca cię ani nie sabotuje twojego postępu.

Można to zrobić, umożliwiając sobie „oszustwo” (niektórzy ludzie nazywają je „bezpłatnymi posiłkami” lub „nagrodami”).

Jedną naprawdę świetną metodą spojrzenia na pomysł „oszustwo” jest „zgodność”, co oznacza, jaka część twoich posiłków jest zgodna z wytycznymi programu, a także porcja poza programem.

Zbyt liczne posiłki lub dni wolne od programu, a także wyniki są narażone na szwank. Podobnie jak wiele dni z rzędu, nie jedząc niczego, jak „jedzenie królików”, a także oszalejesz z powodu pragnienia, prawda?

Ile wymagasz przestrzegania (trzymaj się) program planu dietetycznego różni się w zależności od osoby. Zależy to w dużej mierze od tego, jak ambitne są twoje cele, a także dokładnie od tego, jak responsywne jest twoje ciało na odżywianie, a także ćwiczenia.

Podejmując decyzję, pamiętaj, że wszyscy mamy różną genetykę, a także typy ciała, o czym mówię w mojej książce, o czym mówię w mojej książce, zrzuć tłuszcz, karmę mięsień.

Na przykład, czy jesteś mezomorfem odpornym na węglowodany, który szybko zyskuje masę mięśniową, a także szybko traci tłuszcz, czy też jesteś wrażliwym na węglowodan endomorf, który łatwo zyskuje tłuszcz? W zależności od odpowiedzi program planu dietetycznego może być o wiele mniej lub bardziej surowy niż inne.

Nie porównuj się z innymi – musisz zrozumieć własny typ ciała. Niektórzy ludzie mogą „uciec” o wiele więcej oszustów, a także nadal tworzyć rozwój (tak, ja też ich nie lubię!)

O ile nie jesteś konkurentem sportów ciała, takich jak kulturystyka, sprawność fizyczna lub figura, lub przygotowujesz się do pewnego rodzaju trudności zmiany lub strzelania do zdjęć, sugeruję co najmniej 90% zgodności.

Niezależnie od tego, czy zmienisz poziom zgodności powyżej 90% (stawaj się znacznie bardziej „surowy”), czy poniżej 90% (stawaj się znacznie bardziej łagodny), zależy dokładnie to, jak daleko jesteś od osiągnięcia swoich celów, a także wielu, co ważne, włącza się Jakie wyniki otrzymujesz co tydzień.

Jeśli przestrzegasz 90% czasu, a także osiągasz niezwykłe wyniki, nie musisz niczego modyfikować, a także być w stanie nieco zrezygnować z planu diety. Rozumiem, że niektóre osoby, które z pewnością „na programie” 80% lub 85% czasu, a także wyglądają świetnie.

90% zgodność oznacza, że przestrzegasz zdrowego pożywnego, spalania tłuszczu wytycznych żywieniowych 9 posiłków na 10. Na przykład, jeśli jesz małe regularne posiłki, jak sugeruje każdy rodzaj skutecznej utraty tłuszczu, to 5 małych posiłków x dziennie x 7 dni w tygodniu = 35 posiłków. 90% zgodność oznacza, że około 31-32 tych posiłków jest na miejscu! Pozostałe 3 lub 4 są, abyś zachwycił się w specjalnych okazjach, nagradzaj się, a także trochę online.

Jeśli jesteś podobny do wielu ludzi, a także chcesz po prostu zmniejszyć kilka funtów, przyciąć kilka cali od pasa, a także wyglądać znacznie lepiej w szortach lub na strojach kąpielowych na lato, wówczas 100% zgodność jest również nierealna jako niepotrzebne. 90% zgodność jest znacznie bardziej rozsądna jako styl życia, a jednocześnie jest wystarczający dla wielu osób, aby uzyskać wyniki.

Z drugiej strony, jeśli miałeś niezwykle ambitny cel, taki jak przygotowanie się do rywalizacji figury lub fizycznej, a także wierzyłeś, że musisz osiągnąć co najmniej 12 lub 13% tkanki tłuszczowej (który jest bardzo niski dla kobiet), również) Jak zrozumiałeś, byłbyś na scenie, gdy sędziowie patrzyli na każdy cal twojego ciała w malutkim bikini (płacąc bardzo bliskie zainteresowanie, czy coś zarówno na tyłku, jak i udo było „chwytanie”), wtedy chciałbyś być tak, jak To możliwe, jak to możliwe podczas okresu przed konkursem (100% zgodność lub bardzo blisko niego).

Pamiętaj, że w sytuacji konkurencyjnej, za każdym razem, gdy „oszukujesz”, a także konkurenci nie oszukują, zmniejszasz prawdopodobieństwo wprowadzenia wysokich konkursów.

O ile nie masz takiego konkurencyjnego celu, taka, wówczas ogólna pozbawienie żywności lub oszustów (100% zgodność), nie jest wymagana, ponieważ zawsze pragniesz tego, czego nie możesz mieć. To jest przeglądanie czekającego na wydarzenie.

Wybieram tę metodę zgodności 90 lub 95% w stosunku do podejścia „cały dzień oszukiwania”, ponieważ widziałem, jak ludzie używają terminu „dzień oszukiwania” dość luźno (w zasadzie, co jest odpowiednikiem Dnia Binge), a także robią A Dużo szkód pod względem odzyskania rozwoju.

Z niecierpliwością grają w „Cave Up” dla znacznie lepszej połowy przestrzegania tygodnia z karną addiĆwiczenia, a także pozbawienie diety. Dokładny i stabilny jest znacznie lepszy niż upijanie się, a także karze, prawda?

Pozwól sobie trochę swobody. rozkoszuj się jedzeniem. rozkosz w życiu. Miej swoją pizzę, czekoladę lub cokolwiek, co sprawia, że Sanfrecce Hiroshima Koszulka twój brzuch jest szczęśliwy. Pomoże, nie boli na dłuższą metę. Pamiętaj tylko, aby pamiętać o swoich granicach kalorii, a także kiedy stwierdzisz, że będziesz przestrzegać 90% czasu, a następnie zachowaj gwarancję dla siebie, a także przestrzegać!

Tom Venuto jest naturalnym kulturystą, a także autorem najlepszego e-booka E-Book nr 1, zrzucania tłuszczu, karmienia masy mięśniowej, która uczy dokładnie, jak zrzucić tłuszcz bez leków lub suplementów, wykorzystując mało znane sztuczki najlepszych świata kulturystowie, a także modele sprawności fizycznej.

Otrzymaj całkowicie bezpłatną książkę, odkryj dokładnie, jak pozbyć się upartego tłuszczu, a także turbo, obciążaj swój metabolizm, odwiedzając: www.burnthefat.com

Aby uzyskać całkowitą masę mięśni Toma Venuto, system spalania tłuszczu kliknij tutaj!

_______________________________________________________ Tom napisał 140 artykułów, a także w magazynie Ironman, naturalnym kulturystyce, rozwoju mięśni, mięśni, ćwiczeniach dla faceta, a także ćwiczeń mężczyzn. Tom jest profesjonalistą od utraty tłuszczu dla Borussia Monchengladbach Koszulka global-fitness.com, a także redaktorem odużywania Femalemuscle.com, a także jego artykuły są regularnie prezentowane na wielu innych stronach internetowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *