Wczoraj po południu Ben i ja udaliśmy się na krótką randkę. W tym tygodniu kupiłem Groupon na lokalne miejsce do pizzy. Obejmował przystawkę, średnią pizzę i czerwone wino lub piwo za 15 USD. Miły!

Opcje przystawki były tylko chlebem lub skrzydełkiem czosnkowym, a ja pozwoliłem Ben zdecydować, że zdobędzie skrzydła. Chciałem „uratować pokój” na pizzę.
Moje najnowsze filmy

5 -minutowy bieg rozgrzewa
Szybko rozgrzewaj się dla biegaczy. 5 minutowe bieganie rozgrzewa się przed biegu. Jak przygotować się do ucieczki. Sugestie dotyczące tego, co zrobić przed uruchomieniem

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 34 sekundy

Następnie
Sugestie maski twarzy do biegania i wyjścia na zewnątrz
07:15

Relacja Cerezo Osaka Koszulka na żywo
00:00
08:21
05:34

Ale ostatecznie wybrał chleb czosnkowy, a ja zachwycałem się jednym.

Poszedłem z białym czerwonym winem i bardzo mi się podobało! Zazwyczaj jestem dość wybredny w stosunku do czerwonego wina i wiadomo, że zostawiam szklankę, jeśli mi się nie podoba (jak ten na blacie od Thur. Noc), ale to zaświeciłem. Dowiedzieliśmy się, jaki to jest rodzaj.

Kocham pizzę.

Poszliśmy z grzybami i papryką. Tak dobrze. Zatrzymałem się na jednym kawałku plus skorupę Bena, ponieważ oszczędzałem miejsce na deser.

Zwykle „deser” implikuje Fro-Yo, ale ponieważ widzieliśmy ten film Kleopatry w zeszły weekend i wąchałem popcorn z teatru filmowego, pragnę tego! Nie oceniaj, mam chorobę popcornu.

Nasz plan polegał na zobaczeniu kampanii i wiedziałem, że chcę popcorn. Ben i ja podzieliliśmy się tym i odciąłem się, zanim to skończyliśmy.

Film był dobry, nie tak zabawny jak Noce Taladega, ale co to jest?

Dziś rano mój Garmin grał dobrze i włączył mnie! To zdjęcie pochodzi z piątku, kiedy było „spanie” – zwróć uwagę, że kot pocierał twarz na krześle w tle.

Pobiegłem 3 mile, aby spotkać się z chudym biegaczem w lokalnym parku. Stamtąd zrobiliśmy 7 mil razem. To było gorące.

Zasugerowałem, że nosimy nasz sprzęt tankowania…

Ale nalegała na noszenie swojego stroju myszy Minnie Aston Villa FC Koszulka i że ubieram się jak głupie i biegam za nią 10 kroków. Cienki.
Rzeczy, które robię, aby zaprzyjaźnić się…

Nie bardzo, przekonałem ją, że tak głupie ubrane. Myślę, że to kupiła.

Po rozstaniu się, które pobiegłem do domu kolejne 4 za łącznie 14,3 i przeszedłem do 15. Oczekiwałem, że zrobię 16-17, więc było to mniej niż optymalne-szczególnie z powodu całego ładowania węglowodanów, które zrobiłem wczoraj! Biorę pełną odpowiedzialność, że nie naciskam wystarczająco i powinienem zacząć wcześniej. Po prostu robienie notatek, Reprezentacja Iranu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka a nie wymówek.

Pokarm po uruchomieniu:

Cały arbuz. Na serio.

Wczoraj kupiłem ten arbuz podczas lunchu i praktycznie zniknęła. Próbowałem sprawić, by mój arbuz był ostatni i krążył, ale w tym tygodniu jest to okno. To sprawia, że ​​jestem taki szczęśliwy, nie jestem pewien, dlaczego.

Quesadilla jajka i sera.

Teraz bloguję, podczas gdy Ben ogląda rytmiczną gimnastykę. Mówi, że to jego ulubiony letni sport olimpijski.

Na serio.

Wielkie plany dziś obejmują dowiedzieć się, gdzie mogę kupić butelkę tego czerwonego wina i utopić moje smutki, podczas gdy Ben przewraca oczami i mówi mi, że moje życie jest niesamowite i nie powinienem współczuć sobie, ponieważ przebiegłam 14 mil i teraz Usiądź w klimatyzacji i popijaj dżin i sok. Coś w tym stylu.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Wybierz je:

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie wyścigu półmaratonu Irvine

Podsumowanie i przegląd wyścigu na półmaraton. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course i Race Recenzja i sugestie dla

Wyniki półmaratonu OC i 13 najważniejszych atrakcji

Wyniki półmaratonu OC i 13 najważniejszych atrakcji

Maraton OC i półmaratonWyniki wyścigu. Podsumowanie hrabstwa Orange i najlepsze części biegu 13,1 mili. rabaty dla innych

Bieżnia prysznicowy zbiornik Shark i to daty na lunch… daty?

Bieżnia prysznicowy zbiornik Shark i to daty na lunch… daty?

Witam! Jak leci? Po prostu zamelduję się z moim ulubionym bieganiem i jedzeniem z tego weekendu! Co ty kombinujesz? Pierwszy

Dostałem film testowy Covid-19 z mojego doświadczenia

Dostałem film testowy Covid-19 z mojego doświadczenia

Cześć! Oto szybkie wideo z mojego doświadczenia w testach Covid-19 i doświadczenia Bena, który wykonał test szybkiego testu Covid-19.

Trening dolnej części ciała dla biegaczy – Szybkie jak to zrobić

Trening dolnej części ciała dla biegaczy – Szybkie jak to zrobić

Jak wykonywać trening dolnej części ciała dla biegaczy. Krótki trening siły w domu dla biegaczy. Szybki samouczek na każdym ćwiczeniu

Co się stanie, gdy zaczniesz działać zbyt szybko

Co się stanie, gdy zaczniesz działać zbyt szybko

Pierwszy maraton, który skończyłem czuć się silnym i szybkim, ponieważ widziałem kumpla, gdy minąłem linię startową. On żyje

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *