Cześć i zadowolony w piątek!

Dziś rano zjadłem szybko śniadanie z Muffinem Ezechiel z masłem migdałowym z jednej strony i ICBNB z cynamonem i Stevia z drugiej.
Moje najnowsze filmy

Nauka z złego biegu
Złe biegi się dzieje – oto jak przeniósł mi obok go i nauczyłem się z mojego następnego biegu. Sugestia, aby pomóc stać się lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem treningów.

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Następny
Dostałem test Covid-19
05:16.

Na żywo
00:00.
08:21.
03:48.

Potem rzuciłem się, by kopać boks. Mam obsesję na punkcie KB! Ale zajęcia poranne są dostarczane tylko dwa razy w tygodniu – poniedziałki i piątki. Poniedziałki to dzień pracy na moim planie. Próbuję wymyślić sposób, w jaki mogę uderzyć w obie klasy i utrzymywać moje uciekanie się?

Po KB poszedłem na zakupy spożywcze, a mój żołądek warczą się! Skończyło się na kilku zakupach impulsowych, ponieważ byłem głodny zakupów. No cóż.

W drodze do domu chciałem jednej rzeczy na lunch = pizza! Wszyscy byłem ustawiony na pizzę Pita, ale wróciłem do domu i zdałem sobie sprawę, że nie mamy żadnych pasty pomidorowej ani sosu Marinara?

Praktycznie była katastrofa, dopóki nie zobaczyłem tego puszki Rotel …

Zdecydowałem się użyć tego jako sosu do pizzy i na szczycie warstwowej ciecierzycy i sera. To było trochę pikantne, co było dla mnie idealne! Zazwyczaj wkładam czerwone płatki chili na moją pizzę i tym razem nie miałem też.

Ukradłem też kilka truskawek z pakietu w drodze do domu! Teraz muszę pozwolić moje jedzenie, bo wciąż czuję się głodny. Zbyt szybko jadłem.

Nie mam dlaczego teraz, ale jestem teraz naprawdę wyczerpany? Myślę, że duża mrożona kawa jest w mojej przyszłości?

Kąt

Kąt

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Trzymaj je:

Koktajl mleczny zbożowy

Koktajl mleczny zbożowy

Jak zrobić mleko zbożowe i lekkie mleko mleko koktajlowe przepis. Łatwe pyszne mleko zbożowe Receptura z prawdziwym Kalifornii MI

Ukąszenia pizzy z cukinią z dipem jogurtem czosnkowym bazylia

Ukąszenia pizzy z cukinią z dipem jogurtem czosnkowym bazylia

Bicie pizzy z cukinią z dipem jogurt czosnku. Zdrowa pizza wykonana z skorupą cukinii i serem mozzarella. Plus High Pro.

Ziemniak i Chorizo ​​Tacos Receptura

Ziemniak i Chorizo ​​Tacos Recipe

Łatwy ziemniak i Chorizo ​​Tacos dla biegaczy Przepis wegetariański. Lżejsza wersja My Mexican Classic Chorizo. Runner Recipe.

California Cream Ser z żurawinami i orzechami włoskimi

California Cream Ser z żurawinami i orzechami włoskimi

Zabierz swoje wakacje brunch w górę z tym łatwym serem kremowym z Cranberries i orzechami włoskimi. Mieszka Classi.

Mango Green Smoothie Bowl Recipe:

Mango Green Smoothie Bowl Recipe:

Bardzo zielony przepis koktajlowy z jogurtem. Mango Green Smoothie Recipe w misce, która jest pakowana ze zdrowym składnikiem

Łatwe śniadanie Piec ziemniaczany

Łatwe śniadanie Piec ziemniaczany

Łatwe śniadanie Pieczone ziemniaki ziemniaczane ziemniaki są pyszne, smaczne warzywa gęste odżywcze i świetna opcja do napędzania Twojego WO

⚡ przez Shareaholic.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *