stos w Dzień 23 Challenge Challenge – czego nie możesz biegać?

Napisałem ten szybki, myśląc, że wybierzemy, że musimy mieć element biegów, ale tak trudno go wybrać. Stworzyłem listę rzeczy, których używam lub noszę za każdym razem, gdy biegam i zdecydowałem, że jest to 11 -drogi remis na pierwszym miejscu.

Ponowne wyciągnięcie koszuli/szortów/innych podczas biegania sprawia, że ​​czuję się niekomfortowo, powoduje, że się zatrzymuję, może prowadzić do otarcia i ogólnie sprawia, że ​​jest frustrujący. Noszenie odpowiedniego sprzętu jest kluczem do dobrego biegu. Tak więc każdy z tych elementów jest koniecznością, ponieważ alternatywa spowodowałaby pewien problem lub rozproszenie uwagi podczas biegania.

Top 11 musi mieć biec

Buty do biegania – obecnie obracam się między kilkoma różnymi parami. Wysokiej jakości buty do biegania są bardzo ważne, aby zapobiec zmęczeniu i obrażeniom. Pamiętaj, aby okresowo sprawdzać buty pod kątem zużycia.

Stanik sportowy (wysoki wpływ z regulowanymi paskami)-mimo że nie mam dużej skrzyni, nienawidzę żadnej sytuacji podnoszenia boobów. Noszę tylko pewne biustonosze sportowe do biegania i muszą mieć regulowane paski. Mam niższe biustonosze sportowe na dni treningu siłowego.

Słuchawki bezprzewodowe wtórne kość wtórnych-to najnowszy, który musi mieć przedmiot w moim sprzęcie do biegania, ale ponieważ dostałem parę bezprzewodowych słuchawek otwartych wusznych, nie mogę myśleć bez nich. Obsesja.

Running Shorts (Spi Wicking, długie szorty) – otarcia jest do bani. Odpowiedni sprzęt do ciała i aktywności może pomóc. Przysięgam na długich ciasnych szortach wykonanych z wynikających materiałów potu.

Koszule i czołgi do wydechu – moim ulubionym topem jest długi rękaw, tworząc koszulę Athlety. Ma rurki wokół dolnej, więc nie podnosi się (czasami mój pasek do biegania podciąga moją koszulę, ale nie z tą topem).

Visor (Run Eat Powtarzające się wizje mają wielki brzeg, który uwielbiam) – Potrzebuję daszka, podczas gdy biegam tak dużo, że nosiłem go podczas nocnych biegów! Uwielbiam szeroką wizjerze, które pomogą utrzymać słońce od twarzy i zapobiegać potu w moich oczach.

Okulary przeciwsłoneczne (lekkie, małe ramy, które pasują pod moim daszkiem)-muszę mieć okulary przeciwsłoneczne do biegania, nawet gdy nie jest słoneczne (w takim przypadku noszę żółte soczewki). Myślę, że moje oczy mogą być wrażliwe na światło i smog, więc pomaga je chronić.

Pasek do pracy, aby przytrzymać telefon i klawisze – zawsze biegam z paskiem do telefonu, klawiszów, chapstick i jeśli wykonuję paliwo długoterminowe. Wolę pasek typu szerokiego typu nieskończoności, który nie odbija się ani nie porusza. Zwykle zapominam, że go noszę.

Telefon do podcastów/audiobooków/muzyki – zawsze biegam z telefonem i zwykle słucham podcastu lub książki, ale ostatnio mieszam więcej muzyki.

Uruchomienie zegarka GPS (obecnie noszę nie fantazyjny zegarek polarny) – nie oglądam teraz mojego tempa bardzo blisko (ponieważ nadal jestem powolny w porównaniu do 2020 r.), Ale w przeszłości używałbym mojego zegarka, aby sprawdzić moje tempo Na łatwych biegach i na początku wyścigów, aby upewnić się, że nie wychodzę zbyt szybko (*szybko dla mnie i nie chciałem się wypalić). Teraz używam go do interwałów, ogólnej odległości i sesji prędkości.

Running Socks (uwielbiam nie pokaz, cienkie skarpetki)-zapobieganie pęcherze i otarciom jest tak ważne. Gdy będziesz mieć blister lub otarcia gdzieś, zwykle irytujesz obszar podczas dalszego biegu. Najlepszym sposobem na powstrzymanie pęcherzy jest staranie się ich zapobiegać poprzez noszenie wysokiej jakości skarpet do biegania.

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Chodzić z nimi:

Athleta Running Shorts Recenzja

Athleta Running Shorts Recenzja

Jak zatrzymać otarcia uda podczas runninng. Nowa recenzja szortów do biegania – Athleta Hiit It 9 “Recenzja szortów. Kobiety bieganie

Półmaraton i pełny trening maratonu musi miećPółmaraton i pełny trening maratonu musi mieć

Najlepsze ubrania i biegów na półmaraton i pełne trening maratonu.

Najlepszy czarny piątek i cyber poniedziałek sprzedaż dla biegaczy

Najlepszy czarny piątek i cyber poniedziałek sprzedaż dla biegaczy

Oto zaokrągla z najlepszego piątku i cyber poniedziałek sprzedaży dla biegaczy. To jedna z najlepszych cen sprzedaży yo

Lato bieganie musi mieć najlepszy sprzęt od kierownika do palców!

Lato bieganie musi mieć najlepszy sprzęt od kierownika do palców!

Summer Running Muse Haves – Oto moja lista najlepszych biegów, ubrań, butów, pasów paliwowych, sunblock i więcej dla r

Ultimate Runner Holiday Gift Guide 2020

Ultimate Runner Holiday Gift Guide 2020

Najlepszy przewodnik upominkowy dla biegaczy 2020 listy. pomysły na każdy rodzaj biegacza. Gear, zegarki, zabawne kubki i więcej

Hack z biegiem sprzętu – Chwyć i przejdź do ubrania

Hack z biegiem sprzętu – Chwyć i przejdź do ubrania

Super łatwy i szybki uruchomiony hack. Wskazówka, aby przygotować się do uruchomienia i motywowania drzwi, przygotowując tkaninę treningową

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *