Wciąż regeneruję z maratonu, więc nie jestem pewien, czy różne bóle ciała są związane z chorobą, czy Maryja. Rozumiem, że gorąca czekolada na bazie mleka była zła koncepcja zeszłej nocy, ponieważ kaszluję rzeczy, których nie należy dyskutować publicznie.

Tydzień po maratonie nazywa się Zero Week. Hal Hidgon ma fantastyczny podział dokładnie tego, co powinieneś (lub nie) w czasie po wyścigu:
Moje najnowsze filmy

Test przeciwciał Covid 19
Wziąłem test przeciwciał Covid19. Oto dokładnie, jak poszło, a także wyniki!

Więcej filmów

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Następnie
5 -minutowy bieg rozgrzewa
05:34

Na żywo
00:00
08:21
05:19

Ogólnie rzecz biorąc, ciało zajmuje co najmniej dwa do trzech tygodni, aby otworzyć ciało od szczepu biegania 26 mil 385 jardów. Wróć równie dobrze, a także zwiększasz niebezpieczeństwo obrażeń. Niektórzy profesjonaliści sugerują, że kiedyś odpoczywasz na każdą milę, którą biegasz w maratonie, a więc 26 dni bez trudnego biegania ani wyścigów! Inne sugerują kiedyś na każdy kilometr, a zatem 42 dni odpoczynku. Często element identyfikacyjny nie jest dokładnie tym, jak szybko odzyskuje twoje ciało, jednak dokładnie to, jak szybko odzyskuje twój umysł, ponieważ tymczasowo straciłeś swój główny cel treningowy. Mistrz olimpijski Frank Shorter mówi: „Nie jesteś przygotowany do przebiegu jeszcze jednego maratonu, dopóki nie zapomnisz ostatniego”.

Planuję to zrobić prosto przez resztę tygodnia, a potem zacząć przygotowywać się na półmaraton (7 lutego) w przyszłym tygodniu. Moje ciało czuje się zaskakująco dobrze myśląc o tym, jak bardzo je zmaltretowałem w niedzielę?

Moje uzdrowienie maratonu – wtorek/dzień 2 po maratonie: moje nogi są nieco obolałe i zmęczone. Mój obszar szyi/ramion jest również obolały. Natychmiast po wyścigu moje kolano bolało, jednak to wiele zniknęło. Ogólnie rzecz biorąc, moje mięśnie wydają się wyjątkowo ciasne, a także najprawdopodobniej powinny spędzać dużo czasu na rozciąganiu. Mam energię, aby zdecydować się na spacer, a także chcę upewnić się, że moje mięśnie pozostają rozszerzone, więc to jest plan na dziś.

Kiedy robiłem śniadanie, przekąszyłem na mnóstwo blask:

Śniadanie było otrębami owsianymi z mlekiem sojowym, nasionami chia, wanilią, cynamonem, stewiją, a także zwieńczonymi PB. Naprawdę chciałem dodać twarogowy ser, jednak wierzyłem, że nabiał tylko pogorszy mój kaszel. Wczoraj wybrałem zestaw trzech butelek z wodą z Costco (poważnie podłączam, że podobnie jak Costco to moje nazwisko). W pewnym momencie naszej metody na Florydzie straciłem cenną dużą butelkę z wodą? Byłem zdewastowany. Ponieważ ta butelka z wodą była tak ogromna, że ​​trzech wymaga wypełnienia jej lokalizacji w moim sercu. Wierzyłem w dostarczenie jednego Bena, jednak wtedy zdałem sobie sprawę, że będzie to głupie. Zamierzam je napełnić każdego ranka, a także upewnię się, że piję je wszystkie każdego dnia. W rzeczywistości woda pitna nigdy nie jest dla mnie problemem, nie licząc niedzielnego maratonu, w którym się przekonałem, że nadmiernie hydrauś i nie pozwalałem sobie wystarczająco pić.

Do zobaczenia za chwilę? Zrób to fantastyczny dzień!

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *