Gdy świat powoli zaczął się otworzyć w 2021 r., Amerykanie wrócili do ruchu, zgodnie z corocznym raportem o najwyższym zaangażowaniu w sportowe i fizyczne stowarzyszenie fitness (SFIA). Raport śledzi wskaźniki zaangażowania Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Amerykanów w wieku sześciu lat, a także starszych, w 120 różnych sportach, fitness, a Leicester City Koszulka także działalność zewnętrzna, w tym sekcja poświęcona wpływowi Covid-19 na wskaźniki zaangażowania.

Drugi rok z rzędu spadły poziomy bezczynności. Zmniejszenie o 0,7% od 2020 r. Nieaktywność jest najniższa, jaką kiedykolwiek była. W porównaniu z 2016 r. Aktywność wzrosła o 7,8%-to o 16,8 miliona o wiele więcej osób uczestniczących w sporcie, a także sprawności fizycznej w ciągu pięciu lat. Niższe poziomy bezczynności w 2021 r. Były głównie napędzane przez 18–24, a także 25-34 grupy wiekowe, z bezczynnością młodzieży-grup wiekowych 6-12, a także 13-17-podobnie zmniejszały się przez piąty rok z rzędu. Chociaż te liczby aktywności są zachęcające, nadal jest wiele pracy, ponieważ ponad 72 miliony ludzi jest nadal nieaktywnych.

„2021 pokazało, że przyjazne dla pandemii czynności, takie jak tenis, golf, bieganie, wędrówki, joga, deskorolka, a także surfowanie, nadal są popularne, podczas gdy inne klasyfikacje, które spadły w 2020 r.”-stwierdził Tom Cove, prezes i dyrektor generalny, SFIA .

W siedmiu klasyfikacjach sportowych śledzonych przez SFIA Sports Water Sports odnotowano największy rok do roku, aby zaangażować się o 2,3%, spełniało starannie Fluminense Koszulka za sporty zewnętrzne ze wzrostem o 2,2%. Sporty zespołowe odnotowały wzrost o 1,8%roku, jednak zaangażowanie nadal pozostaje niższe niż poziomy przedpandemiczne, a około 2 miliony mniej osób zajmuje sporty zespołowe w 2021 r. Niż 2019.

Pickleball kontynuuje swój niezwykły wzrost, kończąc na najszybciej rozwijającym się sporcie w ciągu ostatnich dwóch lat, z zaangażowaniem o 39,3% wzrostu. Joga wzrosła o 12,8% w tym samym samym czasie, co czyni ją jedną z najszybciej rozwijających się czynności podczas pandemii.

Nadal widzimy znaczny efekt zaangażowania w główne zdarzenia. Z Lotem Igrzyska Olimpijskie w 2021 r., Zaangażowanie w gimnastykę, softball z szybkim dotknięciem, pływanie w drużynie, a także siatkówkę dworską, wszystkie zwiększone o ponad 8%. Jest to prawie dwukrotnie więcej niż wzrost kolejny największy sport zespołowy.

Cove mówi: „Gdy nadal zajmujemy się trudnościami z trwającą, nieprzewidywalną pandemią, jesteśmy zmotywowani do widzenia ludzi podnoszących się do klubów zdrowotnych i odnowy biologicznej, a także powracają do sądów, a także do kontynuowania aktywnej aktywnej sposób życia, który przyjęli podczas pandemii. ”

Raport z najwyższym zaangażowaniem w 2022 r. Jest bezpłatny dla członków SFIA, a także jest oferowany publicznie do zakupu, klikając tutaj za 349 USD.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *