Zacząłem biegać, aby schudnąć. Jak dobrze to zadziałało. Straciłem dużo ciężarów, a także zmieniłem dietę. Pomagałem ludziom odkryć dokładnie, jak biegać, a także schudnąć. Jestem historią sukcesu odchudzania.

Ale jeśli wszystko, na czym ci zależy, to utrata wagi – bieganie może nie być dla Ciebie. Bieganie jest trudne. Niektórzy ludzie tego nie lubią. To nie jest najszybsza metoda schudnięcia. Jeśli masz 8 dni na utratę 20 funtów przed wakacją – możesz wymyślić ekstremalne leczenie chirurgiczne (a nawet o wiele bardziej ekstremalną terapię).

Powody, aby nie biegać w celu utraty wagi

Bieganie jest trudne.

Niektórzy ludzie nie lubią biegać.

To nie jest najszybsza metoda schudnięcia.

Uzupełniające biegacze nieznajomych, bezpłatne cukierki, a także banany.

Biegacze lubią jeść, a także mówić o jedzeniu.

Otarcia.

Czy wspomniałem, że to trudne? !!?

Uważam jednak, że bieganie jest doskonałą metodą ćwiczeń w celu utraty wagi, ulgi niepokoju, czerpania przyjemności na świeżym powietrzu, usuwania głowy, spędzania czasu z przyjaciółmi, zrób coś, z czego jesteś zadowolony, a także więcej.

Dlatego dzielę się realistycznymi, możliwymi pomysłami, które pomogą ci biegać lepiej, dalej, szybciej, a także pozwól, aby utrata masy ciała była dodatkiem do biegania zamiast jedynego powodu, aby to zrobić.

Wskazówki dotyczące ubiegania się o utratę masy ciała

Wyznacz mądry cel, który nie opiera się na twojej wagi.

Gdy pracujesz nad swoim celem, będziesz zdrowszy, a prawdopodobnie schudnie – co będzie wisienką oprócz osiągnięcia celu. Mądre cele są specyficzne, mierzalne, osiągalne, odpowiednie, a także wrażliwe na czas. Użyj tego jako przewodnika, aby pomóc Ci dowiedzieć się, nad czym pracujesz, a także skomponuj go, aby uczynić go oficjalnym.

Spraw, by bieganie jest zabawne.

Oto kilka koncepcji, które pomogą Ci biegać: Dołącz do klubu biegowego, a także grupowe biegi, aby się zaprzyjaźnić. Zrób nową listę odtwarzania co tydzień. Odkryj nowe trasy biegowe do odkrycia. Zarejestruj się na zabawny bieg. Noś uroczy sprzęt do biegania. Nie bierz tego również poważnie.

Wybierz jeden lub wypróbuj je wszystkie. Chodzi o to, aby zrobić to, co z tobą przemawia, więc patrzysz na swoje mile zamiast bać się ich.

Świętuj każde małe zwycięstwo!

Skoncentruj się na swoim rozwoju (zamiast na liczbie w skali). Kiedy chciałem schudnąć w przeszłości, wyznaczyłem wagę celu, rozpocząłem plan diety, a także ocenić siebie. Nigdy nie czułem się świetnie po zważeniu siebie. Ale kiedy wyznaczyłem cel w oparciu o mój wysiłek – czuję się wspaniale śledzić moje postępy. To rozwija pewność siebie, która pomaga mi kontynuować, gdy mam trudności. To zachwycony cykl Lil do poprawy!

Byłem pulchnym młodzieńcem, a także zyskałem znacznie więcej, a także o wiele większą wagę w szkole średniej. Nienawidziłem swojego ciała i starałem się schudnąć, zanim odkryłem idealne metody ćwiczeń, a także jedzenia. Rozumiem, że może to być trudne, więc nie utrudniacie sobie, robiąc coś, co nie lubisz lub pozwalając, by skala dowiedziała się dokładnie, jak się czujesz. Zrób najlepiej, jak potrafisz. Bądź dla siebie dobry. Masz to.

Wybierz je dalej:

Co jem w ciągu dnia vlog dziennika jedzenia

Ulubione sprzęt do jesień

Dzisiejszy ciąg spożywczy Costco

15 pomysłów na przekąski przed

Działa, a także planista posiłków do wydrukowania

Śledź mnie na Instagramie @RuneAtrePeat!

Kąt

Kąt

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *