Tagi Technorati: Sportowa nauka, technologia

Olympic Wintertime Games zaczyna się od kilku dni, a sportowcy finalizują swoje przygotowania do Vancouver. Będę tam z zespołem GB w mojej drugiej grze Olimpijskiej po ekscytujących olimpijach w Pekinie. W ciągu ostatnich 3 lat spędziliśmy dużo czasu pomagając i wspieranie naszych sportowców sportów zimowych, aby pomóc im przygotować się w najlepszy możliwy sposób na Vancouver. Oczywiście nie jesteśmy one. Wiele krajów inwestuje duże sumy, aby zdobyć krawędzie we wszystkich obszarach przygotowania. Wintertime Sports opierają się dużo na różnych sprzętach do szkolenia i konkurencji, aw wyścigu dla sukcesu naukowców z całego świata sprawdzają innowacyjne technologie, aby nadać przewagę swoich sportowców. Zespół Kanada ustawił cel, aby zakończyć najpierw w stole medalowym w swoich domowych grach i osiągnąć ten sen zainwestował 8 milionów dolarów w program z 55 najlepszych tajnych projektów. Dość dziwnie, mimo nazywania projektu “Top Secret”, Kanadyjczycy są adamantami, aby o tym porozmawiać. Oczywiście są zadowoleni ze wspaniałego zadania, które zostały wykonane i nie są przerażone, aby o tym porozmawiać.

Najlepszy sekret miał dwa elementy. Jednym z sprzętu butów, nartach, łyżwy, słupów, hełmów i garniturów. Drugi koncentruje się na fizjologii ludzkiej. W szczególności wiele prac został najwyraźniej wykonywany na warunkach odzyskiwania.

Zrobiliśmy również naszą pracę i mam nadzieję utworzyć kilka informacji w Kanadzie. Preparat i plany podróży są pierwszym priorytetem, ponieważ nasi sportowcy będą konkurować w innym kontynencie. Planuje więc poradzić sobie z Jet Lag i przyspieszenie dostosowania do nowej strefy czasowej zostały wprowadzone, a metody odzyskiwania, aby zminimalizować skutki siedzenia w samolocie przez wiele godzin. Zorganizowaliśmy obozy w Calgary i Lake Placid, aby dostarczyć nasi sportowców z najlepszym środowiskiem, aby przygotować się do gier. Projekty naukowe i technologiczne zostały przeprowadzone z różnych sportów na temat rozwoju sprzętu, innowacyjnego szkolenia, metod przygotowania i sposobów odzyskiwania we współpracy z naszymi kolegami w Wielkiej Brytanii, a w szkockich i angielskich instytutach sportu. Wreszcie, wspaniałe partnerstwo z Adidas wskazuje, że możemy dostarczyć nasze sportowców z innowacyjnymi rozwiązaniami odzieżowymi.

Możesz zobaczyć, jakiego zespołu GB Sportowcy myślą o naszym zestawie tutaj:

Mamy więc własne karty do gry i czekamy na następne kilka tygodni.

Odzyskiwanie wydaje się być gorącą kwestią, a każdy kraj sprawdza optymalizację metod odzyskiwania dla sportowców rywalizujących przez kilka dni podczas olimpiady. Przygotowanie konkurencji i odzyskiwanie są prawdopodobnie kluczowymi obszarami, w których można uzyskać znaczne zyski. Preparat fizyczny i technologiczny prowadzi się przez 4 lata, ale jest to małe szczegóły w ciągu ostatnich kilku dni, które mogą znaczącą różnicę dla sportowców w wielkim dniu.

Niewielkie szczegóły, takie jak to, co piją, co jedzą przed ich konkurencją, czas jedzenia i spożycie napojów specjalnych, jak się rozgrzewają, a wiele wszystkich w tym, co stanowi stan fizyczny i psychiczny, stojąc na linii startowej. Oczywiście technologia odgrywa dużą rolę, sprzęt może mieć różnicę, ale zwycięzca jest zawsze sportowcem, ponieważ żaden sprzęt nie może wygrać samodzielnie!

Udostępnij to:
LinkedIn.
Świergot
Pinterest
Whatsapp.
E-mail
Wydrukować
Facebook
Tumblr.

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

Nowy Rok, wciąż z pandemią, Olimpiadą Wintertime i MoreFebrary 5, 2022 w “Nauk sportowy”
47 powodów, aby być Happyoctober 5, 2008In “Igrzyska olimpijskie”
47 powodów, aby być Happyoctober 5, 2008In “Igrzyska olimpijskie”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *