Mapa programu Fitbit Tiburon 5K

Trening dla półmaratonu Fitbit Tiburon lub 5K? Przygotuj się na wyjątkowe widoki. Oto dogłębne mapy programowe zarówno dla półmaratonu, jak i 5K, wraz z podziałem każdej mili półmaratonu, aby pomóc Ci zapoznać się z kursem.

Nie pamiętajcie, że nadal możesz zarejestrować się po obniżonej stawce!

Fitbit Tiburon Half Marathon Map

Zacznij do mili 1
Twoja niezwykła podróż 13,1 mili zaczyna się od rozpoczęcia od Juanita Lane, a także od na południowy wschód. Zrobisz lewą w Tiburon Blvd, a następnie jeszcze jeden na plaży Avenue za strefą początkową. Wprowadź w lewo River Plate Koszulka na podstawowej ulicy, aby uzyskać szybkie wyprawy sklepów z Chique Downtown Tiburon, a także restauracji. Potem idziesz z centrum miasta.
Milę 1 do mili 2
Po zakończeniu pierwszej mili, maszerujesz na Tiburon Blvd. Oprócz wychodzenia z miasta, obok ratusza, a także na ścieżkę rowerową Tiburon. Ta część jest płaska, jednak nie wychodzi tak szybko. Upewnij się, że pozostajcie do swojego ideału na ścieżce. Stacja pierwszej pomocy będzie odbywa się sądy tenisowe.

Milę 2 do mili 3
Podążając wzdłuż ścieżki rowerowej, gdy wyruszysz z zadaszonymi drzewami, a także pojawi się wzdłuż malowniczej nabrzeża, aby uzyskać jeszcze jedną płaską milę.

Mile 3 do mili 4
Ta część programu zabiera Cię ze słynnym pastwiskiem Blackie, a także obok stacji Clasha w Lululemon, a także stalowymi perkusistami po raz pierwszy. Przygotuj się na wysokie piątki, a także wstrząs energii, jednak trzymaj żagle nieco przez następny zestaw mil.
Mile 4 do mili 5
Tutaj wyprowadzisz się z pastwiska Blackie, a także doświadczysz pierwszej wspinaczki. Pozostańcie idealnie razem z Greenwood Beach Road.

Mile 5 do mili 6
Przejdziesz przez drogę, a także na krętej ścieżce spacerowej przecinającej stopy nad wodą do jeszcze jednej stacji pomocy. Przygotuj się na zmniejszenie ramion, a także odłożyć głowę na krótkie, jednak wyjątkowo strome wspinanie się na wzgórze Harbor Cove Hill. Zmień idealne na Strawberry Drive, a następnie w lewo do Belvedere Drive obok Strawberry Park.

Mile 6 do mili 7
Ta część obejmuje świetne, a także z powrotem wzdłuż Belvedere Drive, aby zobaczyć, jak strawerskie społeczność truskawek. Jednak w tej metodzie stajesz się idealny, a także na najważniejszą wspinaczkę dnia, słynną Urawa Red Diamonds Koszulka „Shark Fin Hill” w górę Ricardo Road. Twoje quady, a także płuca będą płonąć, pozostać konsekwentne, a także silne, trenowałeś do tego, a także podróż wymaga wyzwania.
Mile 7 do mili 8
Będziesz kontynuował wzgórze Ricardo, a następnie skręcić w lewo w Seminary Drive, a także jeszcze jedną stację pomocy. Ta część programu dostajesz wszystko – rewelacyjne poglądy Mt. Tam, San Francisco, Bay Bridge, a także zatoki. Prawdopodobnie najbardziej zapierająca dech w piersiach milę programu wzdłuż półwyspu truskawkowego, nawet nie zauważysz, że wzgórza.

Milę od 8 do mili 9
Będziesz kontynuował wzdłuż Półwyspu Strawberry, a następnie przekształcić idealny w Fantastyczne Kręgi Drive, aby uzyskać szybką pętlę społeczności. Otwórz zarówno krok, jak i rejs z tą porcją.

Mile 9 do mili 10
To twoja ostatnia wspinaczka, która zabierze Cię z Fantastycznego Kręgi Drive, obok stacji pomocy, a następnie, a następnie przekształci idealnie na Strawberry Drive. Pamiętaj, aby pomachać do osób pracujących w klubie Półwyspu Tiburon.
Mile 10 do mili 11
Rozumiesz, że stromy zjazd poszedłeś w górę, cóż, tym razem możesz wrócić, jednak jesteś ostrożny, gdy stajesz się idealny w Harbour Cove. Następnie zastosujesz się wzdłuż stadów, a także nabrzeże.

Mile 11 do mili 12
Stacja Clasha w Lululemon, a także stalowe perkusistów podniosą twoje na duchu, a także po raz kolejny pójdą na odcinek domu, a także końcowe mile, gdy spotykasz się z pastwiskiem Blackie. Pracowałeś ciężko, a także rozumiesz, że możesz to zrobić teraz.

Milę od 12 do mili 13,1
To jest wzdłuż ścieżki rowerowej, płaska, szybka, gdy biegniesz od drzewa do drzewa. Pojawiasz się na Tiburon Blvd. Oprócz nagradzania spektakularnym jedynym w swoim rodzaju wykończeniem, z pojazdami Maserati VfL Wolfsburg Koszulka z każdej strony. Uśmiechnij się, a także pochwalić swój medal z ekstremalną dumą. Zrobiłeś to.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na funkcje akademickie, a także nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie wolno wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu lub stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Zawsze sprawdzaj z lekarzem przed zmianą diety, zmienionych nawyków snu, przyjmowaniem suplementów lub rozpoczęciem nowej rutyny sprawności fizycznej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *