Total Body Schape to nowa usługa wspomaganego rozciągania w Massage Envy – w tym tygodniu przeprowadziłem 60 -minutową sesję od stóp do stóp do głów. Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego i wspaniale było sprawdzić podczas każdego ruchu i pomyśleć o tym, jak daleko popychałem mięśnie w tym obszarze.

Rozciąganie jest bardzo ważne dla zapobiegania obrażeniom i regeneracji. Rozmawiam o tym cały czas, ponieważ jest to coś, nad czym naprawdę próbuję pracować! Sprawdź post, aby uzyskać więcej informacji na temat skali rozciągania i więcej. #RuneAtrePeat #ad
Moje najnowsze filmy

Podcasty podsumowania z 6 sierpnia
A oto nowy film z szybkim podsumowaniem 3 podcastów, których słuchałem wczoraj.
Podcasty podsumowane:

The Drama Club – odcinek kwietnia 2018 r. O Monice Lewinsky i odcinku z lipca 2018 r. O Conan O’Brien i Duchess of York Fergie. interesujące rzeczy!

The Morning Toast Podcast – Dzisiejszy odcinek o gorących tematach, w tym E! Ogłoszenie wiadomości, że program zostanie całkowicie anulowany (The Times został ostatnio nieco zmieniony, ale teraz to koniec).

Juicy Scoop z Heather McDonald – wywiad z kapitanem Sandy z góry na Morzu Śródziemnym

Więcej filmów

0 sekund 7 minut, 26 sekund

Następnie
4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
04:31

Relacja na żywo
00:00
08:21
07:26

Witam! Jestem super zgięta i podekscytowana dzieleniem się kilkoma wskazówkami na temat rozciągania się z tobą dzisiaj. Pracuję z Massage Envy, aby dowiedzieć się o ich nowej, wypróbowaniu i prawdziwych usługach, aby udostępniać Ci informacje. Masaż zazdrości ma… masaże (hej kapitan oczywiste!), Ale mają też kilka rodzajów twarzy i rozciągania wspomaganego. W ciągu następnych 3 miesięcy spróbuję usługi w każdej z tych kategorii i podzielę się moimi przemyśleniami i wskazówkami, jak zoptymalizować każdy obszar dla biegaczy.

W tym tygodniu wypróbowałem całkowitą obsługę nadwozia. Nawet nie wiedziałem, że zazdrość masażu zaoferowała to! Jeśli śledzisz, jedz powtórz od ponad 3 minut, wiesz, że mówię o rozciąganiu się przez cały czas. Wiem, że rozciąganie jest bardzo ważne – szczególnie dla biegaczy! Przeprowadziłem wywiad z lekarzem medycyny sportowej na temat zapobiegania kontuzjom u biegaczy, a ona powiedziała mi, że powinniśmy się rozciągać po każdym biegu. Powiedziałem jej, że staram się rozciągnąć po 2 biegach w tygodniu, a ona nie poruszała się na swoją sugestię.

W powiązanych wiadomościach… w grze biegacza Bingo, którą opublikowałem na Instagramie, miała tylko 1 osobę wypełnione. Ale kilka osób dostało wszystkie oprócz 1 kwadratu… 1 kwadrat był „rozciągnięty po każdym biegu”. Zatrzymany !!

Dlatego dzielę się swoimi doświadczeniami z wspomaganym rozciąganiem w Massage Envy i kilkoma wskazówkami, jak mierzyć, jeśli wystarczająco się rozciągasz.

Bonus: W zeszły weekend prowadziłem półmaraton OC, a masaż zazdrości był w pełni. Zamienili imprezę po wyścigu w imprezę masażu i dali biegaczom bezpłatne masaże !! Czy to nie najlepsze? !!

Całkowity rozciąganie ciała na zazdrości masażu

Masaż Envy ma wspomaganą usługę rozciągania o nazwie Total Body Schape z zastrzeżoną metodą Streto. Został stworzony przez kręgarza, masażystę i ergonomistę, aby rozciągnąć całe ciało z pomocą.

Nigdy wcześniej nie wspierałem się. To coś, co sprawia, że ​​myślę o profesjonalnych sportowcach! Widziałem wiele filmów dokumentalnych i wyobrażam sobie elitarnych biegaczy, którzy robią to z trenerem odciągającym po treningu. To jest fantazyjne !! Byłem bardzo podekscytowany, że sam spróbuję.

Sesja Total Body Schape: pozostajesz w pełni ubrany, a dostawca stretch wyjaśnia, jak działa sesja. Robią odchyłki od góry do dołu, zaczynając od szyi i ukierunkowane na główne grupy mięśni w dół ciała. Każdy odcinek trzymasz przez co najmniej 30 sekund, oddychając przez niego i skupiając się na rozluźnieniu obszaru docelowego.

Stretch dostawca pomoże Ci utrzymać każdy odcinek, upewniając się, że celujesz w odpowiedni obszar i wspierasz w odpowiednich formie. Śledzą czas i zachęcają do oddychania przez to.

Najlepsze jest to, że musisz być naprawdę świadomy swojego ciała i tego, co mówi ci podczas sesji. Bardzo ważne jest, aby być świadomym i znać swoje mocne i słabe strony. Następnie skup się na tych obszarach, aby poprawić wydajność i uniknąć obrażeń.

.

Moim ulubionym wyciągnięciem sesji była skala rozciągnięcia. To ma tyle sensu – ale nie jest to coś, czego używamy, gdy rozciągamy się samotnie !!

Gdy znajdziesz się we właściwej pozycji, dostawca stretch pomoże ci uzyskać kompletne, trudne odcinki mięśni – ale aby uniknąć obrażeń, zapytaj, gdzie jesteś w skali od 1 do 10. Idealnie, powinieneś utrzymać każdy odcinek, gdy ” Re wokół „6” na skalę. Jeśli nie kwestionujesz swojego ciała – nie otrzymasz pełnych korzyści z sesji. Ale jeśli naciskasz zbyt mocno, możesz zostać rannym. Ważne jest, aby słuchać swojego ciała i dostosowywać w razie potrzeby.

Naprawdę mi się podobało i sprawiło, że poczułem się tak fantazyjny. To jest coś, co robią elitarni sportowcy !!

A Massage Envy oferuje 30 i 60 -minutowe sesje rozciągnięcia ciała! (MasażEnvy oferuje comiesięczne członkostwo, w którym otrzymujesz jeden 60 -minutowy masaż, twarz lub usługa stretch. Ponieważ całkowity odcinek ciała jest dostępny w 30 -minutowych sesjach, możesz zamiast tego zrobić 2 z nich.) Jest to idealne dla kogoś, kto potrzebuje dużo rozciągania wsparcia podczas treningu.

Zrobiłem sesję kilka dni po półmaratonie. Myślę, że to był dla mnie idealny czas, aby zameldować się z moim ciałem i upewnić się, że zostałem odzyskany z wyścigu, aby móc iść naprzód z treningiem na mój następny wyścig.

Dali mi również listę odcinków, które mogłem zrobić w domu.

Uświadomiłem sobie, że często rozciągamy się solo i nie zameldujemy się z każdym ruchem, aby upewnić się, że popychamy go wystarczająco, ale nie za dużo. Przypomniała mi skala od 1 do 10 !!

Za każdym razem, gdy się rozciągasz – starasz się rozciągnąć się do 5 lub 6 w skali poziomu wysiłku. Powinieneś poczuć się dobrze i być w stanie oddychać przez wszelką ściskanie bez bólu. Jeśli jest to zbyt trudne, napięte i nie będziesz w stanie zrelaksować się na odcinku lub sam się zraniłeś!

Sprawdź to, jak rozciągnąć skalę, aby uzyskać przewodnik o tym, ile naciskać każdy odcinek.

Możesz uzyskać więcej informacji na temat zazdrości masażu tutaj.

Pytanie: Czy dzisiaj się rozciągałeś?

Ten post jest napisany we współpracy z Massage Envy, jednak wszystkie opinie są moje.

Wyślij mi skoroszyt

23Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

23

Szpilka

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Kalendarz z dziennikiem – lipca 2020 r. Bezpłatny do wydruku

Kalendarz z dziennikiem – lipca 2020 r. Bezpłatny do wydruku

Uruchamianie kalendarza treningowego. Bezpłatne działanie do wydrukowania Jourmal na lipca 2020 r. Uruchomienie planisty harmonogramu dla biegaczy wszystkich LEVE

21-dniowy rozciąganie Dzień Wyzwania 4 Rzad

21-dniowy rozciąganie Dzień Wyzwania 4 Rzad

Witam! Jak leci? Jesteśmy w dniu 4 wyzwania Stretch. Mam nadzieję, że masz nawyk rozciągania się na leas

5 łatwych wskazówek dotyczących rozciągania po biegu

5 łatwych wskazówek dotyczących rozciągania po biegu

Jak rozciągnąć się po biegu. 5 wskazówek, aby rozpocząć rozciąganie dla biegaczy. Jak często i jak długo powinieneś Strech i E

Grudzień działający kalendarz bezpłatny planista treningowy do druku

Grudzień działający kalendarz bezpłatny planista treningowy do druku

Bezpłatny kalendarz działający i działający dziennik do wydruku pdf. Grudniowy kalendarz treningowy dla biegaczy Planista ćwiczeń i

21 -dniowe wyzwanie dla biegaczy 2 Dzień 2

21 -dniowe wyzwanie dla biegaczy 2 Dzień 2

Witam! Jest dzień 2 wyzwania… Dzisiejszy ruch jest odcinkiem szyi. To bardzo proste, ale czuje się tak dobrze! To jest

Masaż zazdrości chemicznej recenzji i przed i po zdjęciach

Masaż zazdrości chemicznej recenzji i przed i po zdjęciach

Ten post jest napisany we współpracy z Massage Envy, jednak wszystkie opinie są moje. Witam! W ciągu ostatnich kilku Mont

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *