, zacząłem ten blog Bit Ol ”po tym, jak zadowoliłem osobę, którą poślubiłem pewnego dnia. Ale przed blogiem, a także przed Ben, poszedłem z naprawdę trudnym zerwaniem. Rodzaj zerwania tam, gdzie wierzysz, że twoje życie się skończyło, a także robisz zawstydzające rzeczy, aby je odzyskać, a także sprawić, że wszyscy wokół uważasz, że wymagają porady i/lub nowych przyjaciół. Auć.

Byłem z moim byłym 4 1/2 lat. Zadowolniliśmy, kiedy byłem studentem pierwszego roku na studiach. Wierzyłem, że wyjdziemy o ślub. Byłem młody i głupi, a także pełen -. Kruszyłem się na kawałki, kiedy się zerwaliśmy. To było złe. Oczywiście przeszedłem to, jednak wciąż czuję ten znany głęboki ból, gdy dobry przyjaciel idzie z rozpadem. Rozumiem. Byłam tam. To jest do bani.
Moje najbardziej aktualne filmy

4 -minutowy trening podstawowy dla biegaczy
Trening ABS na stojąco, który możesz zrobić w domu. Żadne ćwiczenia podstawowe urządzeń, które możesz wykonać na stojąco przed lub po biegu. Szybki samouczek o 5 treningach ruchów dla silnego rdzenia, a także trudności z równowagą.

Więcej filmów

Następnie
4 -minutowy trening dolnej części ciała dla biegaczy
04:49

Na żywo
00:00
08:21
04:31

Wskazałem, aby od dłuższego czasu opracować takie publikacje, a także dostałem dziś e -mail, który na koniec dostarczył mi potrzebnego nacisku. Oto część e -maila:

Cześć Monica,
Jestem wielkim fanem twojego bloga. Zacząłem czytać zdrowie i dobre samopoczucie, a także blogi fitness fizycznych kilka miesięcy temu, a także naprawdę wpadłem na twoje! Jesteś tak przyjazny i praktyczny, jak i przystępny. To jest naprawdę inspirujące.

Cóż, w każdym razie nie rozumiem, jakie doświadczenie zachowujesz zdrowie po zerwaniu, jednak mogę absolutnie wykorzystać wszelkie porady. Mój partner, a także niedawno zerwałem, a ja właśnie wyprowadziłem się z naszego mieszkania lub mieszkania, które dzieliliśmy razem w tym tygodniu. To było niszczycielskie zerwanie. Byliśmy razem przez ponad 2 lata, a pewnego dnia mieliśmy plany o ślubie. Nie tylko jestem smutny, ale moje życie było wyjątkowo niedogodne. Teraz moje dojazdy jest do bani. Zerwanie trwa około 4 tygodni, a także absolutnie jedziłem emocjonalnie. Całkowicie świadomy, a także nie troskliwy.

W listopadzie zacząłem robić kanapę do 5K. Nie byłem konsekwentny, ale trzymałem się tego. Nawet po 2 -tygodniowym przełomie w święta wróciłem wczoraj ponownie na drogę, a także byłem tak zachwycony. Cieszę się, że wciąż biegam i staram się, jednak nie rozumiem dokładnie, jak zamknąć głos w mojej głowie, który doprowadza mnie do jedzenia babeczek! Nie miałem wspaniałego, biorąc pod uwagę ten wtorek, kiedy się przeprowadziłem, więc jestem naprawdę zachwycony. Chcę, aby moja seria działała tak dobrze, jak wymagam przygotowania się, kiedy stałem się słaby, a także ponownie pozbyć się nieszczęścia.
Wow, to było naprawdę długie! Cóż, teraz, kiedy masz całą moją historię życia… Mogę wykorzystać dowolne zalecenia, które możesz na mnie rzucić?
Dziękujemy za skomponowanie, a także podzielenie się z nami wszystkimi! Miłego dnia!

Zerwanie jest do bani. Nawet jeśli zerwanie jest naprawdę najlepsze, tak trudno jest zaoferować z rozpaczą utraty kogoś, kto był ogromną częścią twojego życia. Podobnie jak w dbaniu o kiepskie okoliczności trudno jest zachować zdrowie.

Po pierwsze, sprawdziłem: „Nazywa się to zerwanie, odkąd jest zepsuty”. Tak, to tandetne. Jednak zaoferował to bardzo oczywiste, a także rozsądne zalecenia (które z jakiegoś powodu same nie widzisz z mgłą emocji).

Następnie zapewnij sobie pełną autoryzację do opłakania przez chwilę. W zależności od okoliczności życiowych odkryj tym razem, gdzie możesz. Ale śmiało, a także bądź niefortunny, a także płacz, a także wrzaski, a także oderwać zdjęcia, jeśli musisz. Poważnie, śmiało nie oceniam. Po prostu nie rób nic zawstydzającego jak komponowanie jego ściany na Facebooku, że ma Herp. Chyba że tak

Teraz, gdy dbasz o niefortunną okoliczność, rozumiem, że możesz nie chcieć ćwiczyć ani jeść dobrze. Ale jeśli jesteś niefortunny, naprawdę wymagasz tych endorfin ćwiczeń o wiele bardziej niż kiedykolwiek! Wymagasz ćwiczenia dla zdrowia emocjonalnego i dobrego samopoczucia, w tym momencie znacznie bardziej niż fizyczny.

Właśnie dlatego stworzyłem ten „Get Over Your Ex Mix” piosenek. Mnóstwo ich do telefonu lub iPoda lub cokolwiek innego, podwijaj go, a także odejdź!

Przejdź przez EX Mix

Rozgrzej: (spacer lub powolny jogging)

Adele – ktoś taki jak ty 4:45

Beyonce – niezastąpiony 3:52

Uruchom go: (Przyprowadź to w wygodnym tempie)

Kelly Clarkson – biorąc pod uwagę, że nie było cię 3:09

Różowy – a więc co 3:35

Alanis Morrissette – Zrozumiesz 4:09

Beyonce – samotne kobiety 3:13

Schodź: (Przyprowadź to na spacer lub powolny jogging)

Cee-Lo ekologiczny f ** k ty 3:43

Następnie rozciągnij się i uwierz w zachwycone myśli. *Opcja B polega na po prostu podkręcaniu tych melodii w Twojej przestrzeni, a także zatańczenie!

Kiedy zainicie sięN, aby poczuć, że telefon zadzwoń do przyjaciela, ciesz się zabawnym programem telewizyjnym lub sprawdziłem śmieszne rzeczy w Internecie.

Śmieszne warunki przeglądania Google

Icanhazcheezburger

Czy mogę zasugerować zabawnego bloga?

Pytanie: Każda osoba otrzymała zalecenia dotyczące zachowania zdrowia, gdy wybierasz się z rozpadem?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Szpilka

Udział

Poczta

Udział

Wybierz je dalej:

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia i binging, pomysły na letnie działanie, a także więcej!

Pytania i odpowiedzi na temat intuicyjnego jedzenia i binging, pomysły na letnie działanie, a także więcej!

Bieganie żywności intuicyjne obawy związane z jedzeniem fizycznym oraz odpowiedzi. Pomysły na letnią bieganie, co zrobić, jeśli jesteś przygnębiony i jesteś przygnębiony

Możesz pomóc w pozytywności ciała dla biegaczy

Możesz pomóc w pozytywności ciała dla biegaczy

Aktywuj ostrzeżenie: ten publikacja składa się z opisów niekorzystnego obrazu ciała z mojego osobistego doświadczenia. Kiedy jestem pierwszą gwiazdą

Ogłoszenie: Podjąłem decyzję o zamrożeniu moich jaj

Ogłoszenie: Podjąłem decyzję o zamrożeniu moich jaj

Zamrażając moje jajka. Proces zamrażania jaj i dnia 1 moja pierwsza wizyta w zamrożeniu moich jaj. Ochrona płodności – co ja

Zachwycony Nowy Rok z Run Eat Powtórz!

Zachwycony Nowy Rok z Run Eat Powtórz!

zachwycony Nowy Rok !! Wróciłem z czasu wolnego, a także chcę wysłać Ci najlepsze pragnienia na 2022.

Twój biegacz, Eater, Pytania dla odwiedzających- Podcast Insta Story (część 2 stycznia

Twój biegacz, Eater, Pytania dla odwiedzających- Podcast Insta Story (część 2 stycznia

Twoje obawy związane z bieganiem, blogowaniem, włosami, treningiem wytrzymałości oraz więcej! Odpowiadam na wszystkie obawy, które pojawiły się w tym

Mile ogólnie, a także najlepsze lutego 2021

Mile ogólnie, a także najlepsze lutego 2021

Dokładnie jak dużo mil przebiegłeś w tym miesiącu? @RuneAtrePeat Instagram Story Temat dla biegaczy. Najlepszy bieg, a także je

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *