Hello! Jak leci? Dzisiaj jest National Canine Day, a także świętuję Diego z postem do uznania. Jednak po pierwsze, gorącym tematem dnia jest under.

Robię pytania i odpowiedzi na Instagram Stories co tydzień, a jedno z konkretnych, często pytam o to, że nie mogę odpowiedzieć, więc poprosiłem moich obserwujących na Instagramie o ich sugestie. Ogromnym problemem jest:

Jakie niedoblowanie nosisz do biegania?

Jakie niedoblowanie nosisz do uruchomienia?
Wyznałem to wcześniej na blogu, a także jest to prawdą – nie noszę nieczystego podczas biegania. Więc umieściłem obawy na Instagramie (śledź mnie @runeatrepeat), a także tutaj są wskazówki od innych biegaczy…

Runner zasugerował bieliznę:

Nowy Bilans Oddech pasuje do siebie Hipster

Under Armour Pure Stretch Hipster

Stuki do przerażającego stringi przez Maidenform

C9 Bezproblemowy sport krótki hipster

Bieganie nietknięcia dla nietrzymania moczu i wycieków z okresu

Knix Undclothing – mają szczelne podkładkę w różnych stylach. To jeszcze jedna obawa, jaką mam w przeszłości = dokładnie jak zaoferować nietrzymanie moczu. Cóż, może to być najlepszy wybór, ponieważ są one szczególnie opracowane, aby przyjmować szereg łyżeczek siusiu, krwi lub potu w zależności od stylu (do 8 łyżeczek dla bardzo szczelnych stylów).

Możesz kupić style na ich stronie tutaj – Knix.com

Masz pytanie do biegania lub jedzenia?

Jeśli masz dla mnie troskę – zapytaj! Umieść to w polu troski w moich opowieściach na Instagramie (@RuneAtrePeat) opublikowanych w każdy poniedziałek, a także w środę rano. Odpowiadam na nich następnego dnia.

Szczęśliwego Narodowego Psa

Nie blogowałem o Diego w futrze! Oto aktualizacja mojego dużego Golden Retriever…

Aktualizacja Diego:

Oceni około 100 funtów. Nie przekarmiliśmy go. Codziennie idzie. Jest po prostu wielkim człowiekiem, jak mi się to podoba.

Jest świetnym sportem, a także pozwala mi go wkurzyć, a także przytulić, gdy tylko wymagam. On naprawdę jest w ten sposób jak pies terapeutyczny.

Lubi faceta w moim życiu znacznie bardziej niż mnie lubi. Jestem dobrymi przyjaciółmi z kilkoma mężczyznami, których użyłem do tej pory, a także oni też lubią Diego.

Oprócz kochania moich byłych lubi wszystkich ludzi. (Chodź, wierz w to… On jest po prostu „meh” o mnie.) Kiedy jesteśmy na spacerze, a także, którzy zajmują się kimś, kto musi pogłaskać psie swoje małe machanie ogona, a także próbuje przyciągnąć mnie do nich .

Kiedy komponowałem tę publikację, słyszałem coś w kuchni – podczas lunchu otworzyłem pakiet mięsa z indyka, a także umieściłem go w kolejnym pojemniku. Cóż, Diego wyciągnął go z śmieci, a także lizał go! Zatrzymany !! Zazwyczaj jest taki dobry. Uważam, że rozumie, że to Narodowy Dzień Piesny, a także może być dziś biednymi młodymi chłopcami.

To wszystko na dzisiaj! Zbliża się aktualizacja szkolenia Disney World Marathon – bądź na bieżąco.

Kontynuować…

Bieganie z nieczystym – Run Eat Repread Podcast 95

Wskazówki dotyczące zainspirowania po braku biegu

Uruchom stronę wiadomości Disney

Running Log & meal Planner

Śledź @RuneAtRePeAt na Instagramie, aby uzyskać codzienne aktualizacje, a także zabawę!

Kąt

Kąt

Wyślij mi skoroszyt

1Save

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

1.

Szpilka

Udział

Ćwierkać

Udział

Poczta

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *