Spowiedź: Zastanawiam się nad wyrzuceniem wszystkiego w mojej szafie i po prostu noszenie arbuza przez cały czas. Wydaje mi się, że i tak zawsze mam kropki z arbuzów na koszulce koszulki – równie dobrze mogę się na to zdecydować. Oto moje ulubione rzeczy z tygodnia, w tym moje najbardziej obecne obsesje na sprzęcie arbuza.

Pierwsze> śniadanie. Dzisiaj był dzień odpoczynku i naprawdę go potrzebowałem. Moje nogi wydawały się wczoraj niesamowicie zużyte.
Moje najbardziej aktualne filmy

Uczenie się od złego biegu
Zdarzają się złe biegi – oto jak przeszedłem obok niego i nauczyłem się z następnego biegu. Pomysł, aby pomóc Ci stać się lepszym biegaczem, będąc neutralnym obserwatorem twoich treningów.

Więcej filmów

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Następnie
Pomysły na maskę twarzy do biegania i wyjścia Reprezentacja Anglii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka na zewnątrz
07:15

Relacja na żywo
00:00
08:21
03:48

Jedzenie było moim kardio na cały dzień

A teraz oto moje ulubione rzeczy z tygodnia!

1. Te nowe lody „diety”. Nie wiem, jak to nazwać – ten top halo to niski kalorie, pyszne lody. Ale naprawdę. W tym tygodniu złapałem trochę i zwykle nie jem całego kufla w jednym ujęciu – cóż, teraz.

2. Watermelon Bikini. Zwykle nie robię bluzki bikini, ponieważ potrzebuję trochę więcej na wierzchu, ale nie mogłem się oprzeć!

Sprawdź ten tank w watermelon, aby uzyskać trochę więcej pokrycia lub bikini z arbuzów. I dostaję ten w 100% dla mojej siostrzenicy. Umieranie na strój.

Czy powinienem sparować to z tymi butami arbuza, czy to szalone? (Szkoda, że ​​i tak to zrobię podczas jedzenia arbuza).

Gdybym miał milion dolarów, dostałbym Chelsea FC Koszulka tę koszulę z arbuzem. Na razie po prostu marzę (tak jak robię z czekoladą, lodami i pizzą).

3. Mój sheex. Nadal mam problemy z nocnymi potami. To jest naprawdę frustrujące. Ale przynajmniej nie budzę się w kałuży potu. Ugh. Pomoc Sheex! Teraz potrzebuję tylko mojego ciała do pracy ze mną.

4. Tajskie jedzenie.

Tajskie jedzenie to moje ulubione jedzenie na świecie. Mam obsesję. I moim marzeniem o życiu jest udać się do Tajlandii. Zasadniczo pojechałem do Chin po jedzenie, więc myślę, że muszę Corinthians Paulista Koszulka jechać do Tajlandii, prawda?

Zasadniczo prześladuję Groupon i inne strony na Tajlandię Travel Deal Night and Day. Potem pójdę tam i zjem całą pad i będę zachwycony na zawsze. Koniec.

A dzisiaj był ponury i smutny, więc starałem się to poprawić z koktajlem mlecznym. Zadziałało. Magia.

5. Piszę na witrynie dla kobiet!

Sprawdź mój pierwszy post 4 pomysły, aby zmotywować się do ucieczki! <<< Jestem niesamowicie zachwycony tą szansą i naprawdę doceniam całe twoje wsparcie. Pytanie: Gdybyś mógł pojechać w dowolnym miejscu na świecie po jedzenie - gdzie by to było? Jaka jest twoja ulubiona rzecz w tym tygodniu? Wyślij mi skoroszyt Ratować Dzielenie się jest dbaniem o innych! Dzielić Ćwierkać Szpilka Dzielić Poczta Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *